Logo

Dozownik łokciowy na płyn dezynfekcyjny

Dozownik łokciowy na płyn dezynfekcyjny
Dozownik łokciowy na płyn dezynfekcyjnyDozownik łokciowy na płyn dezynfekcyjnyDozownik łokciowy na płyn dezynfekcyjnyDozownik łokciowy na płyn dezynfekcyjnyDozownik łokciowy na płyn dezynfekcyjnyDozownik łokciowy na płyn dezynfekcyjnyDozownik łokciowy na płyn dezynfekcyjnyDozownik łokciowy na płyn dezynfekcyjny
Informacje o produkcie
Nr.

Cena:
143.00 złOpis 

 

DOZOWNIK ŁOKCIOWY NA PŁYN DEZYNFEKCYJNY

Dozownik łokciowy o pojemności 1000 ml (do wielokrotnego napełniania) przeznaczony jest do dozowania płynu dezynfekcyjnego lub mydła antybakteryjnego.

UWAGA: przedłużona dźwignia dozownika zabezpiecza użytkownika przed bezpośrednim dotykaniem jej dłonią, a tym samym przed kontaktem z potencjalnym źródłem zakażeń! Prawidłowe użytkowanie polega na naciskaniu dźwigni przedramieniem.

Dozownik doskonale będzie prezentować się w każdej łazience, zarówno w domu jak i w zakładach pracy. Dodatkowo w sklepach wielkopowierzchniowych lub w budynkach użyteczności publicznej istnieje możliwość zastosowania stojaków podłogowych dostępnych na naszych aukcjach.

Dozownik jest wykonany ze stali kwasoodpornej. Wyposażony jest w pojemnik na płyn antyseptyczny oraz pompkę wykonaną z wysokiej jakości tworzyw sztucznych.

UWAGA: Zastosowana pompka jest najwyższej jakości i nie jest pompką do soków!

Dla odbiorców hurtowych przygotowaliśmy specjalne oferty rabatowe.

 
 

DLACZEGO NIE NALEŻY STOSOWAĆ DOZOWNIKÓW NA PRZYCISK?

Według badań, zwykłe dozowniki na przycisk w przypadku chwilowego braku płynu dezynfekującego stają się nowym siedliskiem zarazków. Osoby pragnące zdezynfekować ręce, po naciśnięciu przycisku przejmują wszelkie znajdujące się na nim zarazki pozostawione przez poprzednich użytkowników oraz dokładają te, które znajdują się obecnie na ich dłoniach. W przypadku nie uzupełnienia dozownika na czas, staje się on źródłem nowych zakażeń, a jego stosowanie przynosi całkowicie odwrotny skutek od zamierzonego!

Dozownik naciskany przedramieniem użytkowany zgodnie ze swoim przeznaczeniem nie posiada powyższej wady.

 

JESTEŚMY PRODUCENTEM

Parametry produktu:

  • materiał obudowy: wysokojakościowa stal nierdzewna - gatunek 1.4301 / AISI 304
  • wymiary: szerokość 97 mm, wysokość 343 mm z uchwytem (bez uchwytu 272mm)
  • montaż naścienny: trzy kołki montażowe (niezałączone do dozownika) lub montaż do stojaka (produkt dostępny na innej aukcji)
  • montaż do stojaka: śruby mocujące w komplecie ze stojakiem (produkt dostępny na innej aukcji)
  • materiał dozownika: wysokiej jakości tworzywo sztuczne
 

 

*Zdjęcia poglądowe, mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu.

ocena 1ocena 2ocena 3ocena 4ocena 5

Oceń ten produkt

ZOBACZ PODOBNE

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH MASTER-NET | POLITYKA PRYWATNOŚCI
fb